Lista produktów marki Tenga

Japoński masturbatory - Tenga 

Masturbatory Tenga to przełom w dziedzinie męskiej przyjemności.

 Japończycył stworzyli takie niesamowite przyrząd dla mężcyzn.

Unikalny kształt i materiał, z którego wykonane gadżety, dostarczą państwu wszelkiego rodzaju zabawy! Możesz wybrać odpowiedni dla ciebie model masturbatora , w zależności od odczuć i ceny.

 Masturbatory Tenga  dzielą się na jednorazowe i wielokrotnego użytku modelu. BEST SELLER to  jajko Tenga EGG. Nietypowy kształt Tenga EGG bardzo zaskakuje po raz pierwszy, ale spróbujesz rar I  to już nie będzie wątpliwości w wyborze. Masturbator Tenga  Egg rozciąga się do 10 razy w rozmiarach. W zestawie z każdym jajkiem Tenga  idzie lubrykant, więc masturbator jest gotowy do użycia.

U Tenga Onecup w obudowie-rury, który charakteryzuje się kompaktowym rozmiarem. Wybierz je dla odpowiedniego wyczucia od stymulacji.

Tenga Flip składane, przed użyciem należy je wypełnić lubrikantem, a następnie spłukać wodą i osuszyć.  Tenga Flip Hole i Flip Air będzie można używać  ponad 50 razy.

I najbardziej niezwykłe u Tenga 3D z niezwykłą rzeźbą powierzchni. Stojąc na półce, wyglądają jak upominki, ale wystarczy tylko wykręcić je należną stroną  i nasmarować lubrikantem, jak można zanurzyć się w najbardziej delikatne i zmysłowe doznania.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz