BDSM

Bondage, Dyscyplina, Sadyzm i Masochizm. Pierwsze litery tych słów (a także dominacja i uległość) ułożyły się w skrót BDSM, grę w którą gra wiele ludzi, którzy chcą sprobować emocji na granicy bólu i przyjemności.

Główne zadaniem BDSM to  zwiększyć czułość partnera przez bondage i dać mu przyjemność. Dlatego seks-zabawki, BDSM, trochę różnią się od tradycyjnych.

Bondage zakłada zwięzywanie i inne ograniczenia ruchów  partnera. Do tego w naszej kolekcji znajdują się specjalne liny, kajdanki na ręce i na nogi.

Zaawansowanym polecamy zajrzeć do naszej sekcji "Electro-sex", gdzie prezentowane są miostimulyatory dla gier z uzyciem energii elektrycznej i seks-maszyny.

Maska na oczy i knebel w ustach tylko wzmacniają poczucie bezradności i uczą dyscypliny i posłuszeństwa. Floggery, packi, bicze to najlepsze narzędzia dla osób dominujących. Dla tych, którzy lubią ból, mamy doskonały wybór akcesoriów do porky. Miękki skórzany pejcz, stos lub brutalny bat – pozostaje ci wybrać wybrać BDSM-zabawkę na dzisiejszy wieczór.

Pamiętaj o tym, że BDSM-relacje opierają się na trzech podstawowych zasadach: bezpieczeństwie, zasadności i dobrowolności. Działaj ostrożnie i starannie, aby nie powodować u partnera fizycznego lub psychichnego bolu. Porozmawiajcie z góry o scenariuszu gry i stosowanuch akcesoriach, wymyślcie stop-słowo, które będzie sygnałem do tego, że trzeba się zatrzymać.

There are 24 products.

Showing 1-24 of 103 item(s)

Active filters