Blog navigation

Najnowsze wpisy

Autorzy postów

BDSM

Bondage, Dyscyplina, Sadyzm i Masochizm. Pierwsze litery tych słów (a także dominacja i uległość) ułożyły się w skrót BDSM, grę w którą gra wiele ludzi, którzy chcą spróbować emocji na granicy bólu i przyjemności.

Akcesoria BDSM - dominacja i uległość

Główne zadaniem BDSM to  zwiększyć czułość partnera przez akcesoria bondage i dać mu przyjemność. Dlatego seks-zabawki, BDSM, trochę różnią się od tradycyjnych. Bondage zakłada związywanie i inne ograniczenia ruchów  partnera. Do tego w naszej kolekcji znajdują się specjalne liny, kajdanki na ręce i na nogi.

Zaawansowanym polecamy zajrzeć do naszej sekcji "Electro-sex", gdzie prezentowane są akcesoria do elektrostymulacji, miostimulyatory dla gier z użyciem energii elektrycznej i seks-maszyny.

Inne zabawki BDSM

Maska na oczy i knebel w ustach tylko wzmacniają poczucie bezradności i uczą dyscypliny i posłuszeństwa. Floggery, packi, bicze to najlepsze narzędzia dla osób dominujących. Dla tych, którzy lubią ból, mamy doskonały wybór akcesoriów do porky. Miękki skórzany pejcz, stos lub brutalny bat – pozostaje ci wybrać wybrać BDSM -zabawkę na dzisiejszy wieczór.

Pamiętaj o tym, że BDSM -relacje opierają się na trzech podstawowych zasadach: bezpieczeństwie, zasadności i dobrowolności. Działaj ostrożnie i starannie, aby nie powodować u partnera fizycznego lub psychicznego bólu. Porozmawiajcie z góry o scenariuszu gry i stosowanych akcesoriach, wymyślcie stop-słowo, które będzie sygnałem do tego, że trzeba się zatrzymać. Sprawdź również: wibrator dla kobiet!

BDSM

Jest 312 produktów.

Pokazano 1-48 z 312 pozycji

Aktywne filtry