Fifty Shade of Grey Keep Still Over the Bed Cross Restraint
  • Fifty Shade of Grey Keep Still Over the Bed Cross Restraint
  • Keep Still Over the Bed Cross Restraint
  • Over the Bed Cross Restraint
  • Krzyż do krępowania Fifty Shade of Grey Keep Still Over the Bed Cross Restraint
  • Krzyż do krępowania Keep Still Over the Bed Cross Restraint
  • krzyż do krępowania - jak to robić?
  • Co zawiera zestaw? Krzyż do krępowania

Zestaw do krępowania do łóżka - Fifty Shades of Grey Over the Bed Cross RestrainT

186,58 zł
Brutto
Ilość
In Stock

 

Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu.

 

Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi.

 

Anonimowe zamówienie

 

Nie wiesz jaką zabawkę wybrać? Napisz do nas!

Zestaw Keep Still to zestaw więzów, mocowany do łóżka. Pozwala na rozpięcie nóg i rąk w pozycji horyzontalnej lub wertykalnej. Wariacja w stylu deluxe na temat klasycznego systemu rozpinania osoby zdominowanej. Daje możliwość rozciągnięcia w pionie lub pełnego otwarcia i obnażenia miejsc intymnych. Regulowane pasy dają duże pole do Maniewo i pozwalają na pełne dopasowanie do waszych preferencji. Osoba leżąca może być też na brzuchu, co daje jeszcze większe możliwości zabawy.

Czy Keep Still Over the Bed Cross Restraint są niewygodne? 

Wysokiej jakości kajdanki na kostki i nadgarstki wyłożone są miękkim sztucznym futerkiem dla większego komfortu. Regulowane taśmy Velcro pozwalają na błyskawiczne zapięcie i rozpięcie przez partnera, ale samodzielnie ich zdjęcie będzie bardzo ciężkie.

Do użycia pasów wystarczy zwykłe, podwójne łóżko. Przeciągamy pasy pod materacem, następnie krzyżujemy pasy i uzyskujemy już uprząż pozwalającą na podpięcie kajdanek i rozpięcie w wielu różnorodnych pozycjach.

W komplecie Over the Bed Cross Restraint jest również opaska na oczy. Zobacz też akcesoria do krępowania - idealne dla fanów ostrzejszych zabaw. 

SH052A

Specyficzne kody