Coco de Mer Leather Wrist Cuffs S/M Brown

344,99 zł
Brutto
Ilość

  • W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo
  • Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi. Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi.
  • Anonimowe zamówienie Anonimowe zamówienie
  • Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, 
to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu. Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu.

Uzupełnij swoją kolekcję zabawek o te związane z wielkim i ciekawym światem BDSM. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i ciesz się opaskami/kajdankami od Coco de Mer. Dostępne w dwóch rozmiarach.

Leather Wrist Cuffs zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby zadowolić zarówno stronę dominującą, jak i uległą. Uszyte zostały z delikatnej jagnięcej skóry oraz posiadają miękką wyściółkę.

Kajdanki Coco de Mer S/M idealnie nadają się na przeguby o obwodzie pomiędzy 127mm a 190mm. Zapnij kajdanki i załóż 20cm pasek łączący, w ten prosty sposób niezawodnie zwiążesz uległego.
Przy odpowiedniej pielęgnacji te luksusowe Wrist Cuffs powinny przetrwać długie lata.

PR_6707301