Jak wybrać kulki gejszy ?

Posted By: Olga Vergun In: JAK WYBRAĆ? On: Comment: 0 favorite Hit: 252
 Jak wybrać kulki gejszy ?

Są 3 rodzaje kulek Gejczy: 

1.Kulki drgające - to takie puste kulki, w głębi których znajduje się jeszcze jedna lub dwie mniejsze kulki, które poruszają się podczas ruchu ciała, tworząc przyjemny efekt stymulujacji. Takie kulki nadają się dla poszątkujących i zaawansowanych

2. Kulki z wibracjami - zazwyczaj warto z nich korzystać przed zbliżeniem do szybkiego pobudzenia  podczas gry wstępnej i do ćwiczeńmięśni Kegla. 

3. Zwykłe kulki gejszy - to znaczy, że kulki Gejszy nie drgają i nie wibrują.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar i waga? 

Producenci produkują kulki o średnicy od 1,5 do 4 centymetrów i wadze od 30 do 150 gramów. Teraz powinnam opisać tabelę zależności wielkości koralików od masy. Ja tego robić nie będę (to jest nudne). Polecam kupić zestaw kulek, w którym każda dziewczyna znajdzie swój rozmiar i wagę.

W skład zestawu JE Joue-Ami wchodzą 3 kulki: 

Pojedyncza kulka Ami 1 jest największa i zarazem najlżejsza dzięki czemu najmniej obciąża mięśnie. Najłatwiej utrzymać ją wewnątrz ciała i najłatwiej zaciskać wokół niej mięśnie. Waży 47g i ma 3,6cm średnicy. 

Ami 2 są tylko minimalnie cięższe, ale ich mniejsza średnica oraz podwójna budowa pozwalają zwiększyć obciążenie mięśni. Jest to idealne rozwiązanie dla bardziej zaawansowanych pań. Waży 78g i ma 8cm długości. 

Dla najbardziej zaawansowanych pań jest Ami 3. Mała średnica i zdecydowanie większa masa kulek pozwala na ćwiczenia pod największym obciążeniem. Aby utrzymać je w środku mięśnie muszą być dobrze wyćwiczone i pracują pod dużym obciążeniem. Waży 106g i ma 7cm długości. 

W zestawie LELO Luna Beads znajdują się 4 kulki wraz z polimerowym uchwytem służącym do ich wyjmowania. Kulki różowe są lżejsze (28 g), a niebieskie cięższe (37 g). Dzięki temu możliwa jest dowolna konfiguracja własnego zestawu w zależności od potrzeb i zaawansowania treningu. 

Żeby ułatwić życie kobietom, stworzyłam ZESTAW MłODA MAMA, w którym znajdują się uniwersalne kulki Gejszy Lovelife Flex Kegels, odpowiedni lubrykant na bazie wody i spray do czyszczenia. 

Trening mięśni Kegla warto zacząć od pojedynczej większej i lżejszej kuleczki o średnicy 36 mm i wadze 35 gram. Pojedyncza mniejsza i cięższa kulka o średnicy 29 mm i wadze 45 gram świetnie się nada do kolejnego etapu treningu. Podwójne zaś kulki przeznaczone są do ostatniej, zaawansowanej fazy treningu.

Comments

Leave your comment

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday January February March April May June July August September October November December