ZWROTY I REKLAMACJE POSTĘPOWANIA W PRZYPADKU ZWROTÓW I REKLAMACJI, W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY, BĄDŹ REKLAMACJI ZAKUPIONEGO TOWARU.

Kiedy produktu NIE MOŻNA ZWRÓCIĆ ?

Jeśli chcesz zwrócić produkt, który zamówiłeś, NIE OTWIERAJ GO !!!

Produkty nie mogą być używane ani rozpakowane.

Produkty osobistego użytku, które mają naruszone plomby (naklejki na kartonie produktu) lub folie ochronne nie podlegają zwrotowi i zostaną odesłane na koszt nabywcy.

Wibratory, kulki gejszy, masażery, korki analne, masturbatory są produktami osobistego użytku i zgodnie przepisami prawa, produktów osobistego użytku po otwarciu nie można zwrócić ze względów higienicznych.

 

Ważne! Pobierz Umowa ReKlamacji

SKŁADANIE REKLAMACJI:

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

FORMULARZ ZWROTU/REKLAMACJI 
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

ODASŁANIE PRODUKTU 
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu. 


WYSYŁKA 
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Be Global Trade Sp. z o.o.
Duracza 8b lok 3
01-892 Warszawa

ZWROT TOWARU 

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Be Global Trade Sp. z o.o.
Duracza 8b lok 3
01-892 Warszawa

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 

 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

 

Oznacza to że zgodnie z przepisami prawa: na zwrot masz 14 dni, a towar musi być : nierozpakowany, nieużywany, oryginalnie zapakowany.