wibrator

Jaki wibrator wybrać?

Klasyczne wibratory - takie wibratory wyglądają jak wyciągnięty cylinder z zaokrągleniem w dól do końca. Są uniwersalne w użuciu, używają zarównowno wewnętrznej, jak i zewnętrznej stymulacji.  Klasyczne wibratory staną się świetną pierwszą zabawką!

Co to jest wibrator do punktu G?

Zazwyczaj te zabawki można poznać po charakterystycznym wygiętym kształcie i zwiększonej głowicy, stworzonej do stymulacji punktu G.

Punkt G znajduje się na głębokości 5 -7 cm na ścianie pochwy. Jest to szczególnie wrażliwa strefa, która ma około 2 cm średnicę. Stymulacja zakończeń nerwowych zlokalizowanych w punkcie G, daje kobietom wspaniałe uczucie.

Jeśli chcesz przeżyć orgazm pochwowy podczas masturbacji lub podczas gier z partnerem, wibrator do punktu G będzie niezastąpionym gadżetem.

Jak funkcjonują wibratory o podwójnym działaniu?

"Króliki" lub wibratory o podwójnym działaniu, to w tej chwili – najbardziej pożądane produkty na rynku zabawek erotycznych dla kobiet.  Stymulują jednocześnie łechtaczkę i pochwę.

Niektóre z nich są wyposażone w głowice wibracyjne, co przyczynia się do szczególnie efektywnej stymulacji punktu G.  Dla tych, którzy lubią wibracje, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, są "Króliki" z dwoma silnikami.

Masażery łechtaczki - to gadżet erotyczny dla kobiet w każdym wieku. Większość masażerów  posiadaja taką powierzchnię, aby całkowicie pokryć i stymulować wargi sromowe lub tylko łechtaczkę. Te wibratory, zwykle mają niewielkie rozmiary i ergonomiczną konstrukcję. Są bardzo wygodne do trzymania w dłoni.

Mini wibratory "kule" - te wibratory często mają kształt kuli lub jaja, a w środku zawierają potężny silnik. Wibratory w rozmiarze mini świetnie nadają się do masażu wejścia pochwy oraz stymulacji łechtaczki.

Ciesz się życiem, rozkoszuj się i #KochajSiebie!

Jaki wibrator wybrać?