kulki gejszy

Są 3 rodzaje kulek Gejczy: 

1.Kulki drgające - to takie puste kulki, w głębi których znajduje się jeszcze jedna lub dwie mniejsze kulki, które poruszają się podczas ruchu ciała, tworząc przyjemny efekt stymulujacji. Takie kulki nadają się dla poszątkujących i zaawansowanych

2. Kulki z wibracjami - zazwyczaj warto z nich korzystać przed zbliżeniem do szybkiego pobudzenia  podczas gry wstępnej i do ćwiczeńmięśni Kegla. 

3. Zwykłe kulki gejszy - to znaczy, że kulki Gejszy nie drgają i nie wibrują.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar i waga? 

Producenci produkują kulki o średnicy od 1,5 do 4 centymetrów i wadze od 30 do 150 gramów. Teraz powinnam opisać tabelę zależności wielkości koralików od masy. Ja tego robić nie będę (to jest nudne). Polecam kupić zestaw kulek, w którym każda dziewczyna znajdzie swój rozmiar i wagę.

W skład zestawu JE Joue-Ami wchodzą 3 kulki: 

Pojedyncza kulka Ami 1 jest największa i zarazem najlżejsza dzięki czemu najmniej obciąża mięśnie. Najłatwiej utrzymać ją wewnątrz ciała i najłatwiej zaciskać wokół niej mięśnie. Waży 47g i ma 3,6cm średnicy. 

Ami 2 są tylko minimalnie cięższe, ale ich mniejsza średnica oraz podwójna budowa pozwalają zwiększyć obciążenie mięśni. Jest to idealne rozwiązanie dla bardziej zaawansowanych pań. Waży 78g i ma 8cm długości. 

Dla najbardziej zaawansowanych pań jest Ami 3. Mała średnica i zdecydowanie większa masa kulek pozwala na ćwiczenia pod największym obciążeniem. Aby utrzymać je w środku mięśnie muszą być dobrze wyćwiczone i pracują pod dużym obciążeniem. Waży 106g i ma 7cm długości. 

W zestawie LELO Luna Beads znajdują się 4 kulki wraz z polimerowym uchwytem służącym do ich wyjmowania. Kulki różowe są lżejsze (28 g), a niebieskie cięższe (37 g). Dzięki temu możliwa jest dowolna konfiguracja własnego zestawu w zależności od potrzeb i zaawansowania treningu. 

Żeby ułatwić życie kobietom, stworzyłam ZESTAW MłODA MAMA, w którym znajdują się uniwersalne kulki Gejszy Lovelife Flex Kegels, odpowiedni lubrykant na bazie wody i spray do czyszczenia. 

Trening mięśni Kegla warto zacząć od pojedynczej większej i lżejszej kuleczki o średnicy 36 mm i wadze 35 gram. Pojedyncza mniejsza i cięższa kulka o średnicy 29 mm i wadze 45 gram świetnie się nada do kolejnego etapu treningu. Podwójne zaś kulki przeznaczone są do ostatniej, zaawansowanej fazy treningu.