Jak dobrać kulki gejszy?

Witaj, Kochana! Cieszę się, że w poszukiwaniu informacji o ćwiczeniach wzmacniających mięśnie trafiłaś na moją stronę. Trening mięśni brzucha czy pośladków pewnie nie jest Ci obcy, warto też poświęcić trochę czasu niewidocznym, a jednak nie mniej ważnym mięśniom dna miednicy. A może już z powodzeniem je ćwiczysz i szukasz odpowiednich „hantli” dla ich wzmocnienia? Tylko zastanawiasz się jakie kulki wybrać na początek oraz kiedy efekty Cię zaskoczą?

 

Opowiem Ci jakie wady i zalety mają kulki gejszy: jak dobrać kulki gejszy, na co zwracać uwagę przy zakupie, wytłumaczę o co chodzi w ich rozmiarach, kształtach i wadze.

 

Mięśnie Kegla można z pewnością ćwiczyć bez żadnych wspomagaczy i po 1,5-2 miesiącach regularnych ćwiczeń zauważysz zmiany. Z kulkami gejszy natomiast efekty będą odczuwalne po miesiącu używania, a jeśli dołożysz do tego kulki z planem treningowym – zobaczysz efekty już nawet po kilku tygodniach. Ponadto ćwiczenia z kulkami są łatwiejsze i przyjemniejsze w wykonaniu.

Oto 5 prostych kroków jak dobrać kulki gejszy idealne dla Ciebie:

1.      Kulki gejszy dla początkujących – jedna czy dwie?
Zapewne już widziałaś, że rynek oferuje pojedyncze bądź podwójne kulki. Jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z kulkami gejszy, warto wybrać pojedynczą kulkę. Podwójne kulki mogą się łatwiej wyśliznąć, dlatego fajnie nadają się na zwiększenie poziomu trudności treningu.

Jak dobrać kulki gejszy?

2.    Kulki gejszy rozmiary – wybierz odpowiedni


Osobie początkującej znacznie łatwiej będzie utrzymać kulkę o większej średnicy (3-3,5 cm).

Gdy poczujesz, że trening z większą kulką robi się zbyt prosty warto się zastanowić nad zakupem kulek o mniejszej średnicy, utrzymanie których wymaga więcej wysiłku.

Kobiety, które nie rodziły, powinny wybierać nieco mniejsze kulki (2,8-3,5 cm).

3.    Dobierz odpowiednią wagę
Zasada jest prosta – cięższa kulka wymaga bardziej wyćwiczonych mięśni, dlatego na początek wybierz lżejszą kulkę. W moim sklepie zawsze staram się umieszczać informację o wadze i rozmiarze kulek. Pamiętaj, by sprawdzić wymiary kulek przed zakupem!

4.    Materiał
Wybrałaś już główne parametry swoich kulek, teraz czas pomyśleć o ich wyglądzie. Materiał, z jakiego są wykonane kulki, można wybierać wedle upodobań i doświadczenia: metal, lateks, silikon, szkło, cyberskóra. Pamiętaj by wybierać kulki z materiałów bezpiecznych dla skóry, znanych producentów oraz by dobierać lubrykanty i środki do czyszczenia odpowiednie do materiału.

5.    A teraz wybierz ulubiony kolor!
Już tylko ostatni krok dzieli Cię od wyboru kulek gejszy, które na pewno zmienią Twoje życie erotyczne na lepsze, a efekt prozdrowotny będzie przyjemnym bonusem.
 

Pierwsze „spotkanie” z kulkami może być kłopotliwe, a nawet krępujące dla osoby początkującej – to normalne uczucie. Połóż się i zrelaksuj. Masz już swoje idealnie dobrane kulki, dodaj odpowiedni lubrykant NA BAZIE WODY  i wprowadź je do pochwy (tak jak wprowadzasz tampon) – gotowe! Już niedługo wzbogacisz swoje życie seksualne o nowe doznania.

Proszę, zapoznaj się również z przypadkami, kiedy używanie kulek gejszy nie jest dozwolone.

Przeciwwskazania:

1.      Jeżeli podczas utrzymywania kulek towarzyszy Ci złe samopoczucie, zaprzestań używania kulek i jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem.
2.    W przypadku zapalenia pochwy, sromu lub innych dolegliwości związanych z układem moczowym i płciowym używanie kulek nie jest wskazane.
3.    Używanie kulek gejszy nie jest dozwolone w ciągu 30 dni po dokonaniu aborcji, w ciągu 3 miesięcy po porodzie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skonsultuj się z lekarzem.
4.    ZABRANIA SIĘ UŻYWANIA KULEK GEJSZY W CIĄŻY I W TRAKCIE MENSTRUACJI.