Mystim - Magic Gloves (rękawiczki przewodzące prąd)
  • Mystim - Magic Gloves (rękawiczki przewodzące prąd)
  • Mystim - Magic Gloves (rękawiczki przewodzące prąd)

Rękawice - Mystim - Magic Gloves

180,00 zł
Brutto

Rękawiczki Mystim wywołują najbardziej mrowiące uczucia połączone z wyśmienitą rozkoszą, która doprowadzi Cię do sensacyjnych, nieoczekiwanych orgazmów.

Ilość

  • W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo
  • Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi. Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi.
  • Anonimowe zamówienie Anonimowe zamówienie
  • Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, 
to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu. Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu.

Mystim Magic Gloves – rękawiczki przewodzące prąd

Rękawiczki Mystim wywołują najbardziej mrowiące uczucia połączone z wyśmienitą rozkoszą, która doprowadzi Cię do sensacyjnych, nieoczekiwanych orgazmów. Jak to możliwe? Rękawiczki Mystim stymulują  każdą część Twojego ciała, a co za tym  idzie – idealnie nadają się na erotyczne masaże.

 

Informacje o produkcie:

- Symbol CE.

- 24 miesiące gwarancji

 

Przesyłka zawiera:

- 1 parę rękawiczek Mystim

- 5 par bezpudrowych rękawiczek

- 1 pary złącza pośredniego

 

Można łączyć z:

- 2mm wtyczką

Szczegóły:

Nasze rękawiczki dostępne są tylko w kolorze srebrnym. Wymagany electroniczny układ napędowy.  Uniwrsalny rozmiar, który jest odpowiedni dla większości osób - materiał elastyczny.

Bezpieczeństwo i zastosowanie: Nie należy używać w pobliżu wody. Zawsze należy zachować ostrożność podczas stosowania elektrostymulacji, zwłaszcza, jeśli masz słabe serce. 

#KochajSiebie — rób eksperymenty w przyjemność

Nowy produkt