Kulki Gejszy - Fifty Shades of Grey - Delicious Pleasure
 • Kulki Gejszy - Fifty Shades of Grey - Delicious Pleasure
 • Kulki Gejszy - Fifty Shades of Grey - Delicious Pleasure
 • Kulki Gejszy - Fifty Shades of Grey - Delicious Pleasure

Fifty Shades of Grey - Delicious Pleasure

90,00 zł
Brutto

Delicious Pleasure to kulki gejszy - wyjątkowe narzędzie do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Produkt pochodzi z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey, skomponowanej wspólnie z autorką bestsellerowej serii, E. L. James.

Ilość

 • W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo
 • Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi. Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi.
 • Anonimowe zamówienie Anonimowe zamówienie
 • Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, 
to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu. Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu.

Fifty Shades of Grey  - Delicious Pleasure

Pleasure to kulki gejszy - wyjątkowe narzędzie do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Produkt pochodzi z oficjalnej kolekcji Fifty Shades of Grey, skomponowanej wspólnie z autorką bestsellerowej serii, E. L. James.

Jak ćwiczyć mięśnie Kegla

Włóż kulki do środka. Zaciśniej waginę wokół nich tak silnie, jak tylko mozesz a następnie rozluźnij się. Powtarzaj ćwiczenia 10-15 razy pod rząd i przynajmniej 2-3 razy dziennie. Podczas ćwiczenia kulki będa stymulować punkt G. Można wzbogacić ćwiczenia o stymulację łechtaczki lub wibratorka.

 

Parametry techniczne:

długość całkowita: 17,1 cm

długośc użytkowa: 10,8 cm

obwód: 11,8 cm

waga 1 kulki: 32 g

materiał: silikon i ABS

Opis

material:
silikon i ABS
waga:
32 g
długość:
17,1 cm
Nowy produkt