zdjęcia stymulatora prostaty - FUN FACTORY - DUKE
  • zdjęcia stymulatora prostaty - FUN FACTORY - DUKE
  • zdjęcia stymulatora prostaty - FUN FACTORY - DUKE
  • zdjęcia stymulatora prostaty - FUN FACTORY - DUKE
  • zdjęcia stymulatora prostaty - FUN FACTORY - DUKE

Stymulator prostaty - FUN FACTORY - DUKE

295,00 zł
Brutto

Prawdziwa gratka dla znawców przyjemności analnych! Swoim ergonomicznym kształtem idealnie dopasowuje się do męskiej anatomii i przy pomocy podniecających wibracji stymuluje jednocześnie „męski punkt G” (prostatę) oraz perineum (krocze). »DUKE« to definicja męsko-analnej przyjemności!

Kolor
Ilość

  • W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo
  • Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi. Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi.
  • Anonimowe zamówienie Anonimowe zamówienie
  • Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, 
to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu. Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu.

DUKE

Książę pośród wibrujących stymulatorów prostaty!

Prawdziwa gratka dla znawców przyjemności analnych! Swoim ergonomicznym kształtem idealnie dopasowuje się do męskiej anatomii i przy pomocy podniecających wibracji stymuluje jednocześnie „męski punkt G” (prostatę) oraz perineum (krocze). »DUKE« to definicja męsko-analnej przyjemności!

ZASTOSOWANIE

Wibrujący stymulator prostaty »DUKE« to gadżet erotyczny, stworzony specjalnie z myślą o mężczyznach. Jego zakrzywiony, silikonowy kształt jest odzwierciedleniem rektalnej anatomii mężczyzny. Stymulator »DUKE« wprowadzany jest analnie i włączony, stymuluje prostatę i krocze. Jego górne zaokrąglenie wywołuje dodatkowe uczucie całkowitego wypełnienia.

OBSŁUGA

Aby włączyć stymulator, należy przez ok.sekundę przytrzymać przycisk znajdujący się na naboju wibracyjnym. Po włączeniu Duke energicznie zaczyna wibrować

DUKE może pochwalić się 5 ekscytującymi programami, przez które kolejno przechodzimy wciskając jeden przycisk na naboju wibracyjnym. Kolejka programów oddzielona jest od siebie pauzą. 

Żeby wyłączyć urządzenie należy przytrzymać przycisk na naboju przez ok 1 sekundy.

ZASILANIE

Duke wyposażony jest w system CLICK 'N' CHARGE - nabój wibracyjny posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, a ładowanie odbywa się po przyłożeniu "wtyczki" magnetycznej. Zabawki z technologią CLICK 'N' CHARGE mogą być ładowane z każdego gniazdka. Ale to dopiero początek: doładowanie może nastąpić w dowolnym momencie bez utraty sprawności akumulatora (brak "efektu pamięci"). Co więcej - ta sama ładowarka pasuje do wszystkich innych produktów firmy FUN FACTORY generacji CLICK 'N' CHARGE.

Wymiary: długość 16,7 cm, średnica 3,9 cm

ŁADOWARKA USB W KOMPLECIE

CECHY PRODUKTU:

Najwyższej klasy stymulator analny

Ergonomiczny kształt

Wibracje stymulujące prostatę i perineum

Poprawia erekcję

Trzy stopnie oraz trzy programy wibracji

Prosty w obsłudze

Łatwe ładowanie w systemie „CLICK 'N' CHARGE”

Elastyczny i przyjemny w dotyku

Wykonany w 100% z wysokiej jakości silikonu medycznego

PIELĘGNACJA

Wibrator »DUKE« należy przed pierwszym użyciem i po każdym kolejnym zastosowaniu, dokładnie wyczyścić ciepłą wodą z łagodnym mydłem, wyjmując najpierw nabój wibracyjny. Wyłącznie obudowa zabawki erotycznej jest całkowicie wodoodporna. Nabój wibracyjny NIE JEST WODOSZCZELNY i nie powinien być zanurzany w wodzie.

»CLEANER«, higieniczny spray firmy FUN FACTORY, wyjątkowo dobrze nadaje się do czyszczenia zabawek erotycznych oraz do łagodnej pielęgnacji okolic intymnych. »CLEANER« działa bakteriobójczo i grzybobójczo.

WSKAZÓWKI

Przed pierwszym użyciem należy zabawkę całkowicie naładować. Proces ładowania może potrwać jednorazowo do dwóch godzin. Prosimy również zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi.

W razie problemów przy korzystaniu z zabawki, można ją zresetować poprzez podłączenie jej na chwilę do ładowarki.

Informacje dodatkowe

 

Dla kogo

Dla niego

Materiał

Silikon

Przeznaczenie

Analny

Typ

Designerski

Wielkość

Pełnowymiarowy

Zasilanie

Akumulator

Kolor

Czarny, granatowy

Linia produktów

Anal Toys

 

 

Opis

material:
ABS / silikon medyczny
dla początkujących:
tak
stymulacja punktu G:
tak
do seksu analnego
tak

Zobacz także