Satisfyer Pro Penguin
  • Satisfyer Pro Penguin
  • Satisfyer Pro Penguin
  • Satisfyer Pro Penguin
  • Satisfyer Pro Penguin
  • SATISFYER - PRO PENGUIN - NEXT GENERATION

SATISFYER - PRO PENGUIN - NEXT GENERATION

220,00 zł
Brutto
Ilość
do wyczerpania zapasów

  • W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo
  • Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi. Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi.
  • Anonimowe zamówienie Anonimowe zamówienie
  • Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, 
to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu. Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu.

Satisfyer Pro Penguin Next Gen.

   Nowy design przycisku: przycisk +/-

   Wodoszczelny Przyjazny dla skóry Silikon

   Ładowalny, w zestawie kabel USB do ładowania

   11 programów stymulowania falami

   Ulepszony silniczek Bardziej cichy

 

Wibrator Satisfyer Pro Penguin — nowa generacja z jeszcze lepszym i zachwycającym designem!

 

Zabawny pingwin  wibrator jest w pełni opierzony: Jego elegancka czarna postura z białym brzuszkiem ozdobiona kunsztowną muszką w oczekiwaniu na towarzyszenie Tobie podczas wyjścia do opery — a może lepiej bezdotykowe stymulowanie łechtaczki, tak jak lubisz najbardziej!

 

WYPRÓBUJESZ MNIE DZISIAJ WIECZOREM?

Jedno jest pewne: Nie będziesz chciała chować pingwina do swojej szuflady, bo jego wygląd jest po prostu fantastyczny. Dzięki ulepszonemu i bardziej cichemu silniczkowi idealnie się sprawdza: Gdy tylko przyjazny dla skóry silikon okala łechtaczkę, a Twoja zabawka jest niemalże niesłyszalna. Dzięki wodoszczelnej konstrukcji wibratora Satisfyer Pro Penguin możesz zaznawać rozkoszy nawet w wannie, pluskając się ze swoim małym pingwinkiem najnowszej generacji – także w wodzie jego działanie jest jeszcze cichsze, a doznania jeszcze bardziej magiczne!

Jego 11 programów stymulowania falami pozwoli zapomnieć o całym świecie, zwiększając poziom doznań od delikatnych po intensywne. Zoptymalizowany design przycisku ułatwia przełączanie poziomów intensywności dopasowanych indywidualnie i odpowiednio do danego momentu, co pozwala osiągnąć ogromną rozkosz. Jednocześnie podświetlenie panelu obsługowego wibratora jest mniej jaskrawe i dzięki temu jest on jeszcze bardziej przyjemny w użytkowaniu.

UROCZA I ŁATWA W OBSŁUDZE ZABAWKA DLA KAŻDEGO

Jego smukły i ergonomiczny kształt komfortowo i przyjemnie układa się w dłoni. Dzięki poręcznemu designowi i jego łatwej obsłudze idealnie nadaje się przede wszystkim dla początkujących podczas zmysłowych zabaw w pojedynkę. Znakomite uszczelnienie sprawia, że wibrator Satisfyer Pro Penguin jest o wiele bardziej cichy w użyciu niż podobne tego typu produkty na rynku. Delikatna nakładka z przyjaznego dla skóry silikonu jest w 100% higieniczna i chroni wnętrze urządzenia przed wnikaniem wody, lubrykanta lub innych płynów.

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU

   Nakładka wibratora Satisfyer Pro Penguin — nowa generacja

   Magnetyczny kabel ładujący

 

MATERIAŁ

Wymienna nakładka z przyjaznego dla skóry silikonu jest w tym modelu wibratora Satisfyer poręczna i mała. Tunel w kształcie rurki zapewniający zmysłowe pobudzanie, znajduje się w wibrującej głowicy, która delikatnie i przyjemnie okala łechtaczkę. Silikonową nakładkę można bardzo łatwo zdjąć i wyczyścić środkiem do zabawek erotycznych. Wbudowany akumulator wibratora Satisfyer Pro Penguin — nowa generacja czyni z tej zabawki możliwe do ponownego naładowania, a zatem przyjazne dla środowiska urządzenie. Jeśli wolisz ładować pingwinka za pomocą wtyczki sieciowej, możesz zastąpić załączony magnetyczny kabel USB do ładowania dostępną w handlu wtyczką sieciową 5 V. Lubrykant na bazie wody będzie dodatkowo potęgował doznania.

 

MARKA SATISFYER

Znak firmowy rodziny produktów Satisfyer określa bezdotykową stymulację łechtaczki za pomocą intensywnych fal. Dzięki tego rodzaju stymulacji, kobiety na całym świecie mogą doznawać intensywnych orgazmów, przy jednoczesnym uniemożliwianiu nadmiernego pobudzania. We wszystkich modelach głowice nakładek składają się z wysokiej jakości silikonu i są łatwo wymienialne, dzięki czemu wodoszczelna zabawka erotyczna pozostaje na długi czas higieniczna. Nawet wielokrotne orgazmy nie stanowią wielkiego wyzwania dla tej zabawki!

 

Masa:

101 g

Długość:

108 mm

Szerokość:

58 mm

Wysokość:

55 mm

Bateria:

Akumulator

Materiał:

silikon, Tworzywo ABS

Kolor:

biały, czarny

Wodoszczelny:

tak

 

 

 

Nowy produkt

Zobacz także