Satisfyer Pro Plus Vibration
  • Satisfyer Pro Plus Vibration
  • Satisfyer Pro Plus Vibration
  • Satisfyer Pro Plus Vibration
  • Satisfyer Pro Plus Vibration
  • Satisfyer Pro Plus Vibration

Satisfyer - Pro Plus Vibration

175,00 zł
Brutto

Zmysłowa przyjemność dzięki zastosowaniu podciśnienia i podniecających wibracji

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo
  • Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi. Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi.
  • Anonimowe zamówienie Anonimowe zamówienie
  • Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, 
to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu. Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu.

SATISFYER PRO PLUS VIBRATION

Czas na niezapomniane szczytowania - wibrator Pro 4 Couples otwiera nowe światy wspólnych gier miłosnych. Inspirowany klasycznymi wibratorami dla par. Noszony podczas stosunku stymuluje zarówno jego jak i ją. Jednak ten namiętny towarzysz zabaw ma do zaoferowania znacznie więcej, nie tylko oszałamiające uczucie ciasnej przestrzeni, gorące wibracje i masaż punktu G: podobnie jak wszystkie zabawki z rodziny Satisfier będzie pieścił twoją muszelkę bezdotykowo za pomocą falującego nacisku, a głęboka stymulacja doprowadzi cię do wielokrotnego orgazmu. Zanurz się w morze przyjemności!

 

BEZ KOŃCA - PRZEZ CAŁĄ NOC

Tak jak wszystkie produkty z rodziny Satisfyer wibrator Pro Plus Vibration rozpieszczać cię będzie 11 poziomami intensywności. Dodatkową przyjemność zapewni funkcja wibracji: Mocny, ale bardzo cichy silniczek wprawia w drgania głowicę urządzenia. Może ona wykonywać masaż w 10 różnych programach wibracji. Można odrębnie sterować falującym naciskiem i wibracjami, co umożliwi ci przeżywanie pełnej rozkoszy zakończonej intensywnym szczytowaniem. Masz ochotę na rozkosz pod wodą? Ten elegancki wibrator jest wodoszczelny, nie boi się wizyt w wannie ani pod prysznicem i chętnie potowarzyszy ci podczas relaksującej kąpieli.

Falujący nacisk aktywowany jest przy pomocy przycisku On. Jego intensywność można regulować za pomocą przycisków +/-. Wibracje włączane są przy pomocy innego przycisku, dzięki czemu możesz korzystać z obu funkcji oddzielnie. Dzięki zintegrowanym akumulatorkom można łatwo naładować wibrator Pro Plus Vibration za pomocą kabla USB znajdującego się w zestawie.

 

         - 2:1 - falujący nacisk i wibracje

         
- intensywny orgazm łechtaczkowy

         
- Odrębne sterowanie programami

         - 
2 mocne silniczki. Wodoszczelny

         
- ładowanie za pomocą kabla USB (w zestawie)

Podoba ci się falujący nacisk twojego wibratora, a jednak tęsknisz za zmysłowymi wibracjami klasycznych stymulatorów?

Nowy wibrator Pro Plus Vibration łączy w sobie pożądaną stymulację podciśnieniem ze zmysłowymi wibracjami, dając ci możliwość przeżycia niezapomnianych doznań!

 

Wymienna głowica wykonana z miłego w dotyku silikonu ma ergonomiczny kształt i bardzo delikatnie otula łechtaczkę, dopasowując się do jej kształtu. Ponadto głowicę można zdjąć i umyć. Aby zwiększyć moc doznań, polecamy używanie tej zabawki z lubrykantem na bazie wody. Wibrator Pro Plus Vibration wyposażony jest w zintegrowany akumulator. Jest produktem ekologicznym, ponieważ można go ponownie ładować. Znajdujący się w zestawie magnetyczny kabel ładujący USB można w razie potrzeby uzupełnić o dostępną w handlu wtyczkę sieciową 5 V.

 

Zobacz także