SATISFYER - PRO 3 VIBRATION

180,00 zł
Brutto

Najlepszy Satisfyer wszech czasów - 110 kombinacji

Ilość

  • W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo
  • Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi. Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi.
  • Anonimowe zamówienie Anonimowe zamówienie
  • Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, 
to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu. Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu.

SATISFYER - PRO 3 VIBRATION

DAJ MU SIĘ PORWAĆ!

Niczym elegancka pantera polująca na kolejny orgazm – powabnie i ostro – ten tajemniczy „dawca przyjemności” w jedwabnej czerni przedziera się dla Ciebie przez noc.

 Cel: Twoja łechtaczka. Kiedy już namierzy swoją zdobycz, nie ma odwrotu, ponieważ jest głodna!

Dzięki 11 klasycznym poziomom intensywności falującego nacisku i dodatkowej funkcji wibracji cierpliwie czai się, aż nadejdzie idealny moment. Potem chwyta Cię namiętnie, przytula się do Twojego gorącego miejsca i obezwładnia Cię niezapomnianymi orgazmami – nie masz najmniejszych szans, by uciec od przyjemności. Mruczy przy tym zadowolony jak łagodny kociak, podczas gdy Ty drżąc, przyciskasz go do siebie z ekstazy i zapominasz o całym świecie.

ERGONOMICZNY KSZTAŁT

Dzięki nowemu Satisfyer Pro 3 Vibration Twoje pełne szczęścia mokre sny staną się rzeczywistością: jako następca lubianych na całym świecie wibratorów wykorzystujących falujący nacisk firmy Satisfyer pojawia się on w nowiutkim designie i z dodatkową funkcją wibracji. Łączy w sobie intensywną, bezdotykową stymulację łechtaczki poprzez impulsy falującego nacisku ze zmysłową wibrującą nakładką: Podczas gdy wewnątrz jedwabiście gładkiego pierścienia z silikonu szybkie zmiany pomiędzy ssaniem a impulsami nacisku o 11 poziomach intensywności troszczą się o eksplozję odczuć podobną do seksu oralnego, pierścień masuje Cię wokoło przy pomocy 10 różnych pobudzających wibracji. Funkcje można kontrolować oddzielnie w taki sposób, że można odkryć w sumie 110 kombinacji – ale uwaga: niezapomniane orgazmy są zaprogramowane z góry, w szczególności za sprawą wyjątkowo miękkiej superdelikatnej końcówki, która delikatnie przylega do Twojej łechtaczki.

 

## z superdelikatną końcówką

Dodatkowo drugi silniczek oferuje Ci 10 pełnych przyjemności programów wibracji, które są obsługiwane oddzielnym przyciskiem – dzięki licznym możliwościom kombinacji zawsze znajdziesz poziom, które idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

 

MATERIAŁ

Nakładka składa się z jedwabnie matowego silikonu medycznego. Miękka końcówka przylega w ergonomiczny sposób i idealnie, a jednocześnie bardzo delikatnie obejmuje łechtaczkę. Należy go myć letnią wodą z dodatkiem mydła. Aby zachować higieniczną czystość, zastosuj specjalny środek dezynfekujący Toycleaner – najlepiej idealnie pasującym do tego celu sprayem dezynfekującym Satisfyer.