zdjęcia wibratora pulsatora króliczka od firmy Fun Factory - BI STRONIC Fusion
  • zdjęcia wibratora pulsatora króliczka od firmy Fun Factory - BI STRONIC Fusion
  • zdjęcia wibratora pulsatora króliczka od firmy Fun Factory - BI STRONIC Fusion
  • zdjęcia wibratora pulsatora króliczka od firmy Fun Factory - BI STRONIC Fusion

Pulsator - Fun Factory - BI STRONIC Fusion

650,00 zł
Brutto

Bi STRONIC FUSION oferuje najsilniejszy silnik w wypustce zewnętrznej - żadna zabawka na rynku nie oferuje takiej mocy!


Kolor
Ilość

  • W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo
  • Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi. Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi.
  • Anonimowe zamówienie Anonimowe zamówienie
  • Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, 
to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu. Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu.

Dwa silniki: pulsacyjny i wibrujący, wyniosą Cię na szczyt! Poszerzajcie swój seksualny wszechświat dzięki Bi STRONIC FUSION, przełomowej zabawce, która pulsuje, wibruje, drży i daje Wam to, czego zawsze pragnęliście. Jesteście gotowi wystrzelić ponad stratosferę wprost w intensywną przyjemność, która zaćmi wszystko to, co przeżyliściew seksie do tej pory? 

Bestsellerowa linia STRONICÓW tylko się ulepsza, dzięki nowemu designowi, który łączy pulsowane, które kochamy z intensywnym wiratorem zewnęrznym. Jedyna zabawka, która da waginie to, czego potrzebuje: nacisk i ruch w środku oraz wibracje na zewnątrz. Bi STRONIC FUSION daje Ci dwa sposoby na zabawę: pulsator w korpusie i wibrator w wypustce na zewnątrz. Płytkie rowki biegną w poprzek korpusu i stymulują wrażliwe wejście do pochwy podczas pulsacji. Delikatne wybrzuszenie na szczycie gwarantuje doskonałą stymulację strefy G i prostaty.

Bi STRONIC FUSION oferuje najsilniejszy silnik w wypustce zewnętrznej - żadna zabawka na rynku nie oferuje takiej mocy!

Wypustka jest elastyczna i pozwala łatwo sięgnąć łechtaczki lub pieścić perineum. Silikonowe skrzydła po każdej stronie wypustki drgają, pieszcząc wargi sromowe, podczas kiedy wibrator opiera się o łechtaczkę.

URUCHAMIANIE

Zacznij od naciśnięcia guzika FUN i przytrzymania go przez 0,5 seksundy. Włączysz pulsacje i wibracje!

Użyj guzika z większą kropką, żeby przejść przez 9 trybów pulsacji. Mniejsza kropka przeprowadzi Cię przez 7 trybów wibracji.

Jeśli przytrzymasz guzik z większą kropką przez minimum 0,5 sekundy, wyłączysz pulsacje. 

To samo możesz zrobić z wibracjami, wciskając guzik z mniejszą kropką. 

Jeśli zarówno korpus, jak i wypustka są wyłączone przez 30 sekund (są w stanie czuwania), Bi STRONIC FUSION automatycznie się wyłączy.

ZAPAMIĘTUJE USTAWIENIA

Masz doskonałą kombinację pulsacji i wibracji?

Żeby zachować Twoją ulubioną kombinację, wciśnij przycisk FUN przez co najmniej 4 sekundy, aż guziki zamigają dwa razy, a panel sterowania lekko zawibruje.

Następnym razem, kiedy włączysz zabawkę, rozpocznie pracę na Twoim ulubionym ustawieniu.

BEZ UŻYCIA RĄK!

Kiedy odkryjesz ulubione ustawienie i pozycję, Bi STRONIC FUSION możesz bawić się bez użycia rąk!

To świetna zabawka do ekstra doznań, kiedy bawisz się z partnerem (np. w czasie seksu oralnego). Doskonały również dla osób niepełnosprawnych, dla których użycie tradycyjnego wibratora czy dildo jest problemem.

DANE TECHNICZE

Wyświetlany poziom naładowania baterii

Blokada panelu sterowania - bezpieczny transport

Szybki start, szybkie wyłączanie!

100% wodoodporny

Materiał: 100 % silikon medyczny (korpus), plastik ABS (panel sterowania)

Bateria: wysokiej jakości polimerowe baterie litowo-jonowe baterie – 1500 mA (bez efektu pamięci, pracuje na pełnej mocy, nawet jeśli jest tylko częsciowo naładowana ) z ochronąprzed głębokim rozładowaniem.

Ładowanie: system Click'n'Charge, kabel USB, czas ładowania: 8-16 godzin, maksymalnie 16 godzin

Czas pracy: 45 min. – 2 godzin, przy pełnym naładowaniu, w zależności od zużywanej mocy

Czas czuwania: Ok 6 miesięcy (po pełnym naładowaniu)

WYMIARY

Długość: 21,7 cm

Średnica: 4 cm

Waga: 366 g

 

ZASILANIE

Pulsator Stronic Drei wyposażony jest w system CLICK 'N' CHARGE - posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, a ładowanie odbywa się po przyłożeniu "wtyczki" magnetycznej. Zabawki z technologią CLICK 'N' CHARGE mogą być ładowane z każdego gniazdka. Doładowanie może nastąpić w dowolnym momencie bez utraty sprawności akumulatora (brak "efektu pamięci"). Co więcej - ta sama ładowarka pasuje do wszystkich innych produktów firmy FUN FACTORY generacji CLICK 'N' CHARGE.

ŁADOWARKA USB W KOMPLECIE

WSKAZÓWKI

Przed pierwszym użyciem należy zabawkę całkowicie naładować. Proces ładowania może potrwać jednorazowo do 16 godzin. Prosimy również zwrócić uwagę na informacje zawarte w instrukcji obsługi. W razie problemów przy korzystaniu z zabawki, można ją zresetować poprzez podłączenie jej na chwilę do ładowarki.

 

Informacje dodatkowe

 

Dla kogo

Dla niej

Materiał

Silikon

Przeznaczenie

Wielofunkcyjny

Typ

Designerski

Wielkość

Pełnowymiarowy

Zasilanie

Akumulator

Kolor

Czerwony, różowy, fioletowy

Linia produktów

StrongToys

 

      

      

      

      

      

      

 

 

 

 

 

<div class="player-unavailable"><h1 class="message">Произошла ошибка.</h1><div class="submessage"><a href="http://www.youtube.com/watch?v=4yjQDFs-Sew" target="_blank">Включите JavaScript в браузере или посмотрите видео на странице www.youtube.com</a>.</div></div>

 

 

 

#08 Króliki na orgazmy - kobiety lubią z dwóch stron

 

 

 

 

 

 

 

 

<div class="player-unavailable"><h1 class="message">Произошла ошибка.</h1><div class="submessage"><a href="http://www.youtube.com/watch?v=dlybYQthyoo" target="_blank">Включите JavaScript в браузере или посмотрите видео на странице www.youtube.com</a>.</div></div>

 

 POPRZEDNI

NASTĘPNY

1/2