Lubrykant na bazie wody do seksu analnego - pjur Back Door Comfort Anal Glide
  • Lubrykant na bazie wody do seksu analnego - pjur Back Door Comfort Anal Glide
  • Lubrykant na bazie wody do seksu analnego - pjur Back Door Comfort Anal Glide

Lubrykant na bazie wody do seksu analnego - pjur Back Door Comfort Anal Glide

85,00 zł
Brutto

Pjur Back door comfort water – wysokiej jakości lubrykant wodny do seksu analnego 

Pojemność
Ilość

  • W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo
  • Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi. Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi.
  • Anonimowe zamówienie Anonimowe zamówienie
  • Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, 
to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu. Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu.

Pjur Back door comfort water – wysokiej jakości lubrykant wodny do seksu analnego 

Dla zapewnienia odpowiedniego poślizgu nałóż parę kropel na ciało lub na zabawkę erotyczną. Jedwabisty żel zapewni długotrwałe nawilżenie lub nawet całkowicie je zastąpi. Bezpieczny w kontakcie z błonami śluzowymi i w kontakcie ze wszystkimi rodzajami prezerwatyw oraz zabawek erotycznych. Może być także wykorzystany do masażu erotycznego stref intymnych.

Linia Back door jest wzbogacona relaksującym olejkiem jojoba w większym stężeniu niż linia Analyse me! i jest skierowana głównie do mężczyzn. Jest przeznaczona specjalnie do stosunków analnych. Efekt lekkiego rozluźnienia jest pożądany szczególnie w początkowych zabawach analnych.

Zalecany do użytku z zabawkami.

Niemiecka marka Pjur wyspecjalizowana w produkcji lubrykantów może poszczycić się już 20-letnią tradycją opartą na najwyższej jakości i bezpieczeństwie. Szeroki zakres produktów o precyzyjnie ukierunkowanym zastosowaniu co dzień zdobywa zaufanie nowych klientów z całego świata. Wysoka wydajność sprawia, że raz poczyniony zakup cieszy użytkujących przez bardzo długi czas.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid. 

Opis

material:
Aqua (Water), Glycerin, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.
funkcje:
lubrykant wodny do seksu analnego
Nowy produkt

Zobacz także