Żel zwężający pochwę - Viamax - Tight Gel
  • Żel zwężający pochwę - Viamax - Tight Gel
  • Żel zwężający pochwę - Viamax - Tight Gel

Żel zwężający pochwę - Viamax - Tight Gel

77,00 zł
Brutto

Żel zwężający pochwę - Viamax - Tight Gel

Ilość

  • W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo W związku z dużą ilością zamówień prosimy o sprawdzaniu dostępności gadżetów telefoniczne lub mailowo
  • Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi. Towary ze względów higienicznych nie podlegają zwrotowi.
  • Anonimowe zamówienie Anonimowe zamówienie
  • Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, 
to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu. Jeżeli chcesz zamówić produkt z dostawą do paczkomatu, to podczas składania zamówienia, w zakładce "sposób dostawy" wybierz InPost i w komentarzach swojego zamówienia napisz numer i adres najblizszego paczkomatu.

Bywa,ż e z wiekiem przyjemność z seksu potrafi się obniżyć z przyczyn naturalnych, fizycznych, ale przecież niepożądanych.

Wpływna kondycję mięśni pochwy ma zarówno intensywność życia seksualnego jak i chociażby poród. Szczególnie po tymostatnim doświadczeniu wiele kobiet i par twierdzi, że seks nie jest już takim dogłębnym przeżyciem (nota bene polecamy też skorzystanie z uznanego środka do ćwiczenia mięśni Kegla –kulek gejszy, które oferujemy w szerokim wyborze). Ale nieznaczy, że taki stan musimy zaakceptować!

Kierującsię azjatycką tradycją, wiedzą i ziołami szwedzka firma Viamax zaproponowała paniom środek poprawiający ciasnotę pochwy. Żel ten spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, jego formuła jest bowiem skuteczna, efektowna i co ważne – bezpieczna.

Zwiększenie elastyczności ścianek pochwy pozwoli im zbliżyć się do siebie, stać się ciaśniejszymi. Dzięki temu zarówno kobiece jak I męskie doznania z seksu wzrosną. Oboje poczują rozkosz płynącąz mocnego uścisku i pełnego wypełnienia.

Sposóbużycia: nanieść na ścianki iwejście do pochwy ok. 15 min przed zbliżeniem.

Dlatrwałego zwiększenia ciasnoty i elastyczności sugerujemy również zakup kulek gejszy

 

Skład:Aqua, White Kwao Krua Extract (Pueraria mirifica), Propylene glycol,Arginine, Peg-40 Hydrogenated Castor oil, Carbomer, Phenoxyethanol,Methylparaben, Ethylparaben, Witch Hazel extract (Hamamelisvirginiana), Propylparaben, Isobutylparaben, Sodium Pca, Cetylalcohol, Hydrolyzed Pumpkin Seedcake (Cucurbita pepo), Butyleneglycol.

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące produktu możesz :

-napisać w facebooku>>

-albo wyslać wiadomość poprzez e-mail.

Nowy produkt